تبادل اطلاعات و اطلاع رسانی بین هنرآموزان گروه کامپیوتر ( فنی و حرفه ای ) استان البرز - کرج

دوستان
آخرین مطالب
امکانات جانبی

در ویندوز بر فعالیت هایی نظیر اتصال USB داریو،

کپی و حذف فایل و پوشه و.. نظارت کنید
انزل وبدر مواقعی که چندین شخص از یک سیستم مشترک استفاده کنند ممکن است نیاز داشته باشیم تا فعالیت های انجام شده در کامپیوتر را تحت نظر داشته باشیم.

در ادامه برنامه ای را به شما معرفی میکنیم که میتواند فعالیت هایی نظیر حذف،اضافه،کپی،انتقال و.. فایل و پوشه ها و همچنین اتفاقاتی مانند اتصال یا حذف فلش درایو و دیگر رسانه های USB را در ویندوز ثبت کند تا بعدها شما بتوانید به دقت تاریخ و اتفاقات رخ داده در ویندوز را بررسی کنید.

Windows Explorer Tracker نرم افزاری رایگانی که به شما اجازه میدهد تا  وقایع اتفاق افتاده در اکسپلورر ویندوز را به صورت اتوماتیک ثبت و سپس بر آنها نظارت کنید.همچنین میتوان توسط این نرم افزار زمان و تاریخ دقیق اتصال و حذف USB درایو ها از سیستم و عملیات های انجام شده بر روی داریوهای شبکه (network drives) را نیز مشاهده کرد.


عملکرد و رابط کاربری برنامه بسیار ساده است،پس از اجرا در جدول برنامه Windows Explorer Tracker زمانی که اتفاقاتی نظیر Delete, Rename, Create, Insert, Add و Remove در سیستم عامل رخ میدهد وقایع به همراه تاریخ ،زمان،مسیر و.. آنها نمایش داده میشود.همچنین شما میتوانید در یک محدوده زمانی مشخص وقایع را مشاهده،جستجو و مدیریت کنید و یا اینکه توسط گزینه Manage Log Files برنامه،تمام log file (فایلهایی که تمام اتفاقات سیستم به صورت اتوماتیک در آنها ثبت شده است) ذخیر شده در سیستم تک به تک مشاهده و بررسی نمایید.


توسط گزینه Options برنامه نیز میتوان تنظمیات و فرمت کلی نمایش تاریخ و زمان سیستم را تغییر داد.

این نرم افزار را از اینجا دانلود  و  تشکر نکنید.ن : گروه کامپیوتر فنی و حرفه ای
ت : شنبه 26 فروردین‌ماه سال 1391
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
امکانات جانبی

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید